River Hobby VRX 10932 Aluminium Chassis Front Part Section (Optional replacement part for RH-10330 O
SKU: RH-10932
$36.20 5% off RRP
or 4 payments of $0.43 with
Info
Description
River Hobby VRX 10146 Antenna Pipe Set (Equivalent to FTX-FAST103)
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX 10146 Antenna Pipe Set (Equivalent to FTX-FAST103)
River Hobby VRX 10146 Antenna Pipe Set (Equivalent to FTX-FAST103)
| SKU | RH-10146 |
| Barcode # | 2000000007977 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |