Savox Monster Torque Brushless Servo Black Edition .11sec / 972.1oz - SAV-SB2290SG
SKU: SAV-SB2290SG
$199.99 10% off RRP
or 4 payments of $2.00 with
Info
Description
River Hobby VRX 10174 Central Transmission Bulkheads
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX 10174 Central Transmission Bulkheads
River Hobby VRX 10174 Central Transmission Bulkheads
| SKU | RH-10174 |
| Barcode # | RH-10174 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |