On Sale
2% OFF
or 4 payments of $2.47 with
Info
Description
River Hobby VRX 10249 FHHS M3x14 (FTX-6538)
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX 10249 FHHS M3x14 (FTX-6538)
River Hobby VRX 10249 FHHS M3x14 (FTX-6538)
| SKU | RH-10249 |
| Barcode # | 8793000011696 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |