Spektrum 5000mAh 3S 11.1V 50c Smart G2 Hard Case LiPo Battery with IC5 Connector - SPMX53S50H5
SKU: SPMX53S50H5
$197.59 5% off RRP
or 4 payments of $3.97 with
Info
Description
River Hobby VRX 10918 Alloy Wheel Hub silver (Also fits FTX-6365)
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX 10918 Alloy Wheel Hub silver (Also fits FTX-6365)
River Hobby VRX 10918 Alloy Wheel Hub silver (Also fits FTX-6365)
| SKU | RH-10918 |
| Barcode # | 8793000011504 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |