On Sale
28% OFF
Description
River Hobby VRX 85155 Wheel Nut Set
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX 85155 Wheel Nut Set
River Hobby VRX 85155 Wheel Nut Set
| SKU | RH-85155 |
| Barcode # | 8793000024078 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |