River Hobby VRX Octane XL 1/10 Brushless Desert Truck RTR - RH-1045
SKU: RH-1045
$340.10 17% off RRP
or 4 payments of $104.53 with
Info
Description
River Hobby Vrx Agama brushless 4wd RTR 60amp esc/3660 motor ,3250mah 11.1v lipo, 3 diffs, alloy chassis & balance charger - RH-1062
What's In The Box
River Hobby Vrx Agama brushless 4wd RTR 60amp esc/3660 motor ,3250mah 11.1v lipo, 3 diffs, alloy chassis & balance charger - RH-1062
What's In The Box
River Hobby Vrx Agama brushless 4wd RTR 60amp esc/3660 motor ,3250mah 11.1v lipo, 3 diffs, alloy chassis & balance charger - RH-1062
What's In The Box
| SKU | RH-1062 |
| Barcode # | 8793000025297 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |