Savox SCSB2251SG Top And Bottom Servo Case With Screws For SGSB2251SG - SAV-CASESB2251
SKU: SAV-CASESB2251
$10.90 31% off RRP
Description
River Hobby VRX Clear body Cobra R0250
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX Clear body Cobra R0250
River Hobby VRX Clear body Cobra R0250
| SKU | RH-R0250 |
| Barcode # | 8793000011979 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |