Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $81.28 with
Info
Description
Looking to get into nitro powered radio controlled RC's? The Sword XXX N1 has a powerful GO Pull Start .18 engine and matched with a precision 2.4GHz Digital proportion remote controller. It is complete ready to run, all that is required is a nitro starter kit, nitro fuel and AA batteries for the remote contoller.
Looking to get into nitro powered radio controlled RC's? The Sword XXX N1 has a powerful GO Pull Start .18 engine and matched with a precision 2.4GHz Digital proportion remote controller. It is complete ready to run, all that is required is a nitro starter kit, nitro fuel and AA batteries for the remote contoller.
Looking to get into nitro powered radio controlled RC's? The Sword XXX N1 has a powerful GO Pull Start .18 engine and matched with a precision 2.4GHz Digital proportion remote controller. It is complete ready to run, all that is required is a nitro starter kit, nitro fuel and AA batteries for the remote contoller.
| SKU | RH-903 |
| Barcode # | 8793000014161 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |