Savox SC-1267SG Black Edition Super Speed Steel Gear Servo (High Voltage) - SAV-BE-SC1267SG
SKU: sav-be-sc1267sg
$140.10 10% off RRP
or 4 payments of $30.76 with
Info
Description
Certified original Savox Radio Control spare part or accessory, designed for specified use with the Super Speed Steel Gear Digital Servo (High Voltage). Please consult the item manual.
Description
SpecificationsCertified original Savox Radio Control spare part or accessory, designed for specified use with the Super Speed Steel Gear Digital Servo (High Voltage). Please consult the item manual.
Certified original Savox Radio Control spare part or accessory, designed for specified use with the Super Speed Steel Gear Digital Servo (High Voltage). Please consult the item manual.
| SKU | SAV-SC1267SG |
| Barcode # | 4710006990156 |
| Brand | SAVOX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |