Savox SW-0230MG Waterproof Metal Gear Digital Servo (High Voltage) - SAV-SW0230MG
SKU: SAV-SW0230MG
$49.09 22% off RRP
or 4 payments of $7.51 with
Info
Description
Description
Specifications
| SKU | SAV-SC0352 |
| Barcode # | 4710006990101 |
| Brand | SAVOX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |