On Sale
5% OFF
Description
Servo Horn, Metal 25T
Description
SpecificationsServo Horn, Metal 25T
Servo Horn, Metal 25T
| SKU | AXI231013 |
| Barcode # | 605482690130 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |