On Sale
5% OFF
Description
Servo Saver Assembly: Promoto-MX
Description
SpecificationsServo Saver Assembly: Promoto-MX
Servo Saver Assembly: Promoto-MX
| SKU | LOS261011 |
| Barcode # | 605482171073 |
| Brand | Losi |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |