On Sale
10% OFF
Description
SILICONE O-RING 3x2.1 (10)
Description
SpecificationsSILICONE O-RING 3x2.1 (10)
SILICONE O-RING 3x2.1 (10)
| SKU | XY972031 |
| Barcode # | 8581709720311 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |