On Sale
5% OFF
or 4 payments of $5.97 with
Info
Description
SKYRC SK-300032-01 Program Card Car ESC
Description
SpecificationsSKYRC SK-300032-01 Program Card Car ESC
SKYRC SK-300032-01 Program Card Car ESC
| SKU | SK-300032-01 |
| Barcode # | SK-300032-01 |
| Brand | SKYRC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |