On Sale
5% OFF
or 4 payments of $20.90 with
Info
Description
This is a 2847-3200kv Brushless Motor from Spektrum.
Description
SpecificationsThis is a 2847-3200kv Brushless Motor from Spektrum.
This is a 2847-3200kv Brushless Motor from Spektrum.
| SKU | SPMXAM1100 |
| Barcode # | 605482689189 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |