On Sale
5% OFF
or 4 payments of $6.41 with
Info
Description
800mAh 1S 3.7V 30C LiPo Battery, JST
Description
Specifications800mAh 1S 3.7V 30C LiPo Battery, JST
800mAh 1S 3.7V 30C LiPo Battery, JST
| SKU | SPMX8001S30 |
| Barcode # | 605482690338 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |