Spektrum 4000mah 3S 11.1v 30C Smart LiPo Battery with IC3 Connector - SPMX40003S30
SKU: SPMX40003S30
$140.59 5% off RRP
or 4 payments of $16.86 with
Info
Description
11.1V 850mAh 3S 30C Smart LiPo Battery G2: IC2
Description
Specifications11.1V 850mAh 3S 30C Smart LiPo Battery G2: IC2
11.1V 850mAh 3S 30C Smart LiPo Battery G2: IC2
| SKU | SPMX8503S30 |
| Barcode # | 605482727249 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |