On Sale
5% OFF
SKU: spmsa330
Spektrum 9 Gram Servo - SPMSA330
DISCONTINUED USE SPMSA334 DUE END JUNE***
$24.69
or 4 payments of $6.17 with
Info
Price Matchup
Description
Spektrum 9 Gram Servo - SPMSA330
Product Information
This Spektrum 9 gram servo is a replacement for the E-Flite Brave Night Flyer, E-flite T-28 Trojan 1.2m and the E-flite P-51D Mustang.
Description
SpecificationsSpektrum 9 Gram Servo - SPMSA330
Product Information
This Spektrum 9 gram servo is a replacement for the E-Flite Brave Night Flyer, E-flite T-28 Trojan 1.2m and the E-flite P-51D Mustang.
Description
Spektrum 9 Gram Servo - SPMSA330
Product Information
This Spektrum 9 gram servo is a replacement for the E-Flite Brave Night Flyer, E-flite T-28 Trojan 1.2m and the E-flite P-51D Mustang.
Specifications
| SKU | spmsa330 |
| Barcode # | 605482588321 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ