On Sale
5% OFF
or 4 payments of $0.47 with
Info
Description
Case for Spektrum A6020 and S6020 Servos
Description
SpecificationsCase for Spektrum A6020 and S6020 Servos
Case for Spektrum A6020 and S6020 Servos
| SKU | SPMSP2003 |
| Barcode # | 605482012673 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |