K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $0.47 with
Info
Description
This gear set is designed for the Spektrum A3040 and H3020 servos.
Description
SpecificationsThis gear set is designed for the Spektrum A3040 and H3020 servos.
This gear set is designed for the Spektrum A3040 and H3020 servos.
| SKU | SPMSP1011 |
| Barcode # | 605482027516 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |