On Sale
5% OFF
or 4 payments of $4.51 with
Info
Description
Spektrum IC5 Battery Connector (2)
Description
SpecificationsSpektrum IC5 Battery Connector (2)
Spektrum IC5 Battery Connector (2)
| SKU | spmxca501 |
| Barcode # | 605482278635 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |