On Sale
5% OFF
or 4 payments of $9.50 with
Info
Description
Spektrum Optical Ignition Kill Switch
Description
SpecificationsSpektrum Optical Ignition Kill Switch
Spektrum Optical Ignition Kill Switch
| SKU | SPMA100 |
| Barcode # | 605482726860 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |