On Sale
5% OFF
or 4 payments of $4.75 with
Info
Description
SRXL2 Remote Receiver Extension, 12-Inch
Description
SpecificationsSRXL2 Remote Receiver Extension, 12-Inch
SRXL2 Remote Receiver Extension, 12-Inch
| SKU | SPM9102 |
| Barcode # | 605482429297 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |