OS Engines MAX 55AX Nitro Aircraft Engine, .55 Size w/ E-3071 Silencer
SKU: OSM15612
$284.99 5% off RRP
or 4 payments of $7.83 with
Info
Description
Control your RC plane or glider with ease with this transmitter neck strap from Spektrum - an essential accessory for pilots.
The ideal accessory - this Spektrum neck strap will prevent your all-important RC transmitter from slipping from your hands. Designed to work with a wide range of transmitters, you should not depart for the field without one of these. Order the Spektrum neck strap now.
Description
SpecificationsControl your RC plane or glider with ease with this transmitter neck strap from Spektrum - an essential accessory for pilots.
The ideal accessory - this Spektrum neck strap will prevent your all-important RC transmitter from slipping from your hands. Designed to work with a wide range of transmitters, you should not depart for the field without one of these. Order the Spektrum neck strap now.
Control your RC plane or glider with ease with this transmitter neck strap from Spektrum - an essential accessory for pilots.
The ideal accessory - this Spektrum neck strap will prevent your all-important RC transmitter from slipping from your hands. Designed to work with a wide range of transmitters, you should not depart for the field without one of these. Order the Spektrum neck strap now.
| SKU | SPMP610 |
| Barcode # | 605482013908 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0550kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |