On Sale
20% OFF
Description
Steel Joint Cup, 2 Pcs 8SC
Description
SpecificationsSteel Joint Cup, 2 Pcs 8SC
Steel Joint Cup, 2 Pcs 8SC
| SKU | HB-89011 |
| Barcode # | 4717677178968 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |