On Sale
6% OFF
Price Matchup
Description
STEERING SYSTEM FOR 3RACING CERO-ALLOY V2
Description
SpecificationsSTEERING SYSTEM FOR 3RACING CERO-ALLOY V2
Description
STEERING SYSTEM FOR 3RACING CERO-ALLOY V2
Specifications
| SKU | SAK-C124V2 |
| Barcode # | 4895124766149 |
| Brand | 3RACING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ