On Sale
5% OFF
Description
EXP Touring Car 1/10 Dish Wheel White
Description
SpecificationsEXP Touring Car 1/10 Dish Wheel White
EXP Touring Car 1/10 Dish Wheel White
| SKU | SW-HWAW |
| Barcode # | 8805910100411 |
| Brand | sweep |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |