SKU: SW330562A
S35 Series BBS System Shock Piston 1.3mmX6 Holes (BK)(2PC)
*
$13.14
or 4 payments of $3.29 with
Info
Price Matchup
Description
SWORKz BBS System Shock Piston 1.3mmX6 Holes (BK)(2PC)
Read More...
Specifications
Description
Specifications
SWORKz BBS System Shock Piston 1.3mmX6 Holes (BK)(2PC)
Read More...
Description
SWORKz BBS System Shock Piston 1.3mmX6 Holes (BK)(2PC)
Specifications
| SKU | SW330562A |
| Barcode # | 4710345172152 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ