SKU: SW222007
SWORKz S12-3 Front Shock Tower/ Upper Holder Plastic Parts
$24.95
or 4 payments of $6.24 with
Info
Price Matchup
Description
SWORKz S12-3 Front Shock Tower/ Upper Holder Plastic Parts
Description
SpecificationsSWORKz S12-3 Front Shock Tower/ Upper Holder Plastic Parts
Description
SWORKz S12-3 Front Shock Tower/ Upper Holder Plastic Parts
Specifications
| SKU | SW222007 |
| Barcode # | 4711510648113 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ