SWORKz S14 Diff. Gasket Asbestos free (0,4mm) (3) - SW610012P
SW610012P
or 4 payments of $2.25 with
Info
Description
SWORKz S14 Diff. Gasket Asbestos free (0,4mm) (3)
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
Description
SpecificationsSWORKz S14 Diff. Gasket Asbestos free (0,4mm) (3)
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
SWORKz S14 Diff. Gasket Asbestos free (0,4mm) (3)
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
| SKU | SW610012P |
| Barcode # | 4712909138581 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder