SWORKz S35-4 Series Arched-Bridge-System Rear Lower Arm Set Hard 1PC - SW228015H
SKU: SW228015H
$17.30
or 4 payments of $4.33 with
Info
Description
SWORKz S35-4 Series Arched-Bridge-System Rear Lower Arm Set (Soft)(1PC) SW228015S
Description
SpecificationsSWORKz S35-4 Series Arched-Bridge-System Rear Lower Arm Set (Soft)(1PC) SW228015S
SWORKz S35-4 Series Arched-Bridge-System Rear Lower Arm Set (Soft)(1PC) SW228015S
| SKU | SW228015S |
| Barcode # | 4712909139342 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |