SWORKz S35-4 Series Pro-composite Carbon Rear Wheel Hub Adjust Plate (R=L) (2PC) - SW340016
or 4 payments of $3.92 with
Info
Description
SWORKz S35-4 Series Pro-composite Carbon Rear Wheel Hub Adjust Plate (R=L) (2PC)
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
What's In The Box
- SWORKz S35-4 Series Pro-composite Carbon Rear Wheel Hub Adjust Plate (R=L) (2PC)
Description
SpecificationsSWORKz S35-4 Series Pro-composite Carbon Rear Wheel Hub Adjust Plate (R=L) (2PC)
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
What's In The Box
- SWORKz S35-4 Series Pro-composite Carbon Rear Wheel Hub Adjust Plate (R=L) (2PC)
SWORKz S35-4 Series Pro-composite Carbon Rear Wheel Hub Adjust Plate (R=L) (2PC)
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
What's In The Box
- SWORKz S35-4 Series Pro-composite Carbon Rear Wheel Hub Adjust Plate (R=L) (2PC)
| SKU | SW340016 |
| Barcode # | 4710345172763 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder