SWORKz S35-4e/T2e EVO Aluminum Steering Servo Mount
or 4 payments of $19.99 with
Info
Description
SWORKz launches a new quality option servo mount for whole S35-4e EVO and GT3.0e series. This CNC machined aluminum mount will provide the steering servo solid and quicker steering response. It comes in a new Samurai Black color with diamond cuttings making it look fantastic and of high quality.
Description
SpecificationsSWORKz launches a new quality option servo mount for whole S35-4e EVO and GT3.0e series. This CNC machined aluminum mount will provide the steering servo solid and quicker steering response. It comes in a new Samurai Black color with diamond cuttings making it look fantastic and of high quality.
SWORKz launches a new quality option servo mount for whole S35-4e EVO and GT3.0e series. This CNC machined aluminum mount will provide the steering servo solid and quicker steering response. It comes in a new Samurai Black color with diamond cuttings making it look fantastic and of high quality.
| SKU | SWC338132 |
| Barcode # | 4711510648731 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder