Description
This is a set of two Du-Bro RC T-Style Nylon Control Horns. These control horns are 1 3/8 Long with 5 adjustment positions. Each set incluees 2 control horns that are center on base, 2 self threading nut plates and (4) 2-56 x 5/8 screws.
Description
SpecificationsThis is a set of two Du-Bro RC T-Style Nylon Control Horns. These control horns are 1 3/8 Long with 5 adjustment positions. Each set incluees 2 control horns that are center on base, 2 self threading nut plates and (4) 2-56 x 5/8 screws.
This is a set of two Du-Bro RC T-Style Nylon Control Horns. These control horns are 1 3/8 Long with 5 adjustment positions. Each set incluees 2 control horns that are center on base, 2 self threading nut plates and (4) 2-56 x 5/8 screws.
| SKU | dbr237 |
| Barcode # | 11859002374 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock