On Sale
10% OFF
SKU: ASS32069
Team Asscociated RC10TC8 Spool, 38t, Spur Gear Pulley 32069
$15.48
or 4 payments of $3.87 with
Info
Price Matchup
Description
Team Asscociated RC10TC8 Spool, 38t, Spur Gear Pulley 32069
Read More...
Specifications
Description
Specifications
Team Asscociated RC10TC8 Spool, 38t, Spur Gear Pulley 32069
Read More...
Description
Team Asscociated RC10TC8 Spool, 38t, Spur Gear Pulley 32069
Specifications
| SKU | ASS32069 |
| Barcode # | 784695320697 |
| Brand | Team Asscociated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ