Savox SC-1251MG Low Profile Digital "High Speed" Metal Gear Servo - SAV-SC1251MG
SKU: SAV-SC1251MG
$90.10 25% off RRP
or 4 payments of $3.56 with
Info
Description
Team associated 1344 FT Aluminium Pinion Gear, 26T 48P
FT Aluminium Pinion Gear, 26T 48P
Replace your standard pinion gears with these lightweight, hard-anodized versions for slight weight savings, quicker identification, and longer life.
Features
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsTeam associated 1344 FT Aluminium Pinion Gear, 26T 48P
FT Aluminium Pinion Gear, 26T 48P
Replace your standard pinion gears with these lightweight, hard-anodized versions for slight weight savings, quicker identification, and longer life.
Features
This part fits the following vehicles:
Team associated 1344 FT Aluminium Pinion Gear, 26T 48P
FT Aluminium Pinion Gear, 26T 48P
Replace your standard pinion gears with these lightweight, hard-anodized versions for slight weight savings, quicker identification, and longer life.
Features
This part fits the following vehicles:
| SKU | ASS1344 |
| Barcode # | 784695013445 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |