On Sale
10% OFF
or 4 payments of $38.25 with
Info
Description
| Body Shell | |
|---|---|
| Body Scale: | 1/10 |
| Body Style: | On Road |
| Paint Required: | No |
| Wheelbase (mm): | 259 |
| Body Width (mm): | 190 |
Description
Specifications| Body Shell | |
|---|---|
| Body Scale: | 1/10 |
| Body Style: | On Road |
| Paint Required: | No |
| Wheelbase (mm): | 259 |
| Body Width (mm): | 190 |
| Body Shell | |
|---|---|
| Body Scale: | 1/10 |
| Body Style: | On Road |
| Paint Required: | No |
| Wheelbase (mm): | 259 |
| Body Width (mm): | 190 |
| SKU | ASS31921 |
| Barcode # | 784695319219 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |