Team Associated B6.1 Laydown Motor Plate, blue aluminum
or 4 payments of $7.92 with
Info
Description
Team Associated B6.1 Laydown Motor Plate, blue aluminum are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
1x B6.1 Laydown Motor Plate, blue aluminum
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91795
Description
SpecificationsTeam Associated B6.1 Laydown Motor Plate, blue aluminum are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
1x B6.1 Laydown Motor Plate, blue aluminum
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91795
Team Associated B6.1 Laydown Motor Plate, blue aluminum are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
1x B6.1 Laydown Motor Plate, blue aluminum
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91795
| SKU | ass91795 |
| Barcode # | 784695917958 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0310kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock