team associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 9g
or 4 payments of $5.33 with
Info
Description
team associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 9g is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated 9 Gram Aluminum Chassis Weight, at only a 1mm thick.
Package includes two mounting screws.
- RC10B6
- RC10B6D
Description
Specificationsteam associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 9g is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated 9 Gram Aluminum Chassis Weight, at only a 1mm thick.
Package includes two mounting screws.
- RC10B6
- RC10B6D
team associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 9g is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated 9 Gram Aluminum Chassis Weight, at only a 1mm thick.
Package includes two mounting screws.
- RC10B6
- RC10B6D
| SKU | ass91745 |
| Barcode # | 784695917453 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock