K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $3.19 with
Info
Description
team associated B6 Idler Gear, 26T, standup is a replacement part for team associated RC vehicles.
Package includes two 26 tooth idler gears.
Compatible with these Rc Vehicles.
Description
Specificationsteam associated B6 Idler Gear, 26T, standup is a replacement part for team associated RC vehicles.
Package includes two 26 tooth idler gears.
Compatible with these Rc Vehicles.
team associated B6 Idler Gear, 26T, standup is a replacement part for team associated RC vehicles.
Package includes two 26 tooth idler gears.
Compatible with these Rc Vehicles.
| SKU | ass91717 |
| Barcode # | 784695917170 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0130kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |