On Sale
5% OFF
Description
Team Associated B64 Chassis Braces
Description
SpecificationsTeam Associated B64 Chassis Braces
Team Associated B64 Chassis Braces
| SKU | ass92039 |
| Barcode # | 784695920392 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0540kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |