On Sale
10% OFF
Description
Team Associated Bearings, 4x8x3 mm
Description
SpecificationsTeam Associated Bearings, 4x8x3 mm
Team Associated Bearings, 4x8x3 mm
| SKU | ass91568 |
| Barcode # | 784695915688 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0110kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |