Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $3.76 with
Info
Description
team associated Bulkhead Washers, 7.8x1.0 mm, blue aluminum is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of ten Team Associated 7.8x1.0mm Aluminum Ball Stud Washers in Blue color.
compatible with these RC vehicles.
Description
Specificationsteam associated Bulkhead Washers, 7.8x1.0 mm, blue aluminum is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of ten Team Associated 7.8x1.0mm Aluminum Ball Stud Washers in Blue color.
compatible with these RC vehicles.
team associated Bulkhead Washers, 7.8x1.0 mm, blue aluminum is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of ten Team Associated 7.8x1.0mm Aluminum Ball Stud Washers in Blue color.
compatible with these RC vehicles.
| SKU | ass31385 |
| Barcode # | 784695313859 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0090kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |