team associated Clutch Bell, 13T, vented, 4-shoe
or 4 payments of $9.11 with
Info
Description
team associated Clutch Bell, 13T, vented, 4-shoe is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated Vented 13 Tooth Clutch Bell for use with the 4-Shoe Clutch.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
Description
Specificationsteam associated Clutch Bell, 13T, vented, 4-shoe is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated Vented 13 Tooth Clutch Bell for use with the 4-Shoe Clutch.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
team associated Clutch Bell, 13T, vented, 4-shoe is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated Vented 13 Tooth Clutch Bell for use with the 4-Shoe Clutch.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
| SKU | ass81374 |
| Barcode # | 784695813748 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0440kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock