team associated Clutch Shoes, composite, hard, 4-shoe
or 4 payments of $13.14 with
Info
Description
team associated Clutch Shoes, composite, hard, 4-shoe is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated "Hard" 4-Shoe Composite Clutch Shoes.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
Description
Specificationsteam associated Clutch Shoes, composite, hard, 4-shoe is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated "Hard" 4-Shoe Composite Clutch Shoes.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
team associated Clutch Shoes, composite, hard, 4-shoe is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated "Hard" 4-Shoe Composite Clutch Shoes.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
| SKU | ass81377 |
| Barcode # | 784695813779 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0120kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock