Koswork Engine & Pipe-Set Hard Frame Bag V2 260X230X95MM w/Eva Hard Foam - KOS32419V2
SKU: KOS32419V2
$61.74 5% off RRP
Description
team associated Diff Gear is a replacement part for team associated rc vehicles.
Compatible with these Rc Vehicles.
Description
Specificationsteam associated Diff Gear is a replacement part for team associated rc vehicles.
Compatible with these Rc Vehicles.
team associated Diff Gear is a replacement part for team associated rc vehicles.
Compatible with these Rc Vehicles.
| SKU | ass91419 |
| Barcode # | 784695914193 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0580kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |