team associated Diff Thrust Washer and Bolt
or 4 payments of $3.62 with
Info
Description
team associated Diff Thrust Washer and Bolt is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement set of differential thrust washers and bolt.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- GT2
- NTC3
- RC10 World's Car
- RC10B2
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10GT
- RC10SC5M
- RC10T
- RC10T2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC4
- TC5
- TC5F
- TC5R
- TC6
- b6.1d
Description
Specificationsteam associated Diff Thrust Washer and Bolt is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement set of differential thrust washers and bolt.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- GT2
- NTC3
- RC10 World's Car
- RC10B2
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10GT
- RC10SC5M
- RC10T
- RC10T2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC4
- TC5
- TC5F
- TC5R
- TC6
- b6.1d
team associated Diff Thrust Washer and Bolt is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement set of differential thrust washers and bolt.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- GT2
- NTC3
- RC10 World's Car
- RC10B2
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10GT
- RC10SC5M
- RC10T
- RC10T2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC4
- TC5
- TC5F
- TC5R
- TC6
- b6.1d
| SKU | ass6573 |
| Barcode # | 784695065734 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock