team associated Differential Shim Set
or 4 payments of $3.00 with
Info
Description
team associated Differential Shim Set is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated RC8B3.1 Differential Shim Set.
Includes:
- (8) Shims, 3.5 x 12 x 0.12mm, black
- (8) Shims, Outdrive, 6x8x0.20mm
- (8) Shims, 13.5 x 15.8 x 0.20mm
- (8) Shims, 13.5 x 15.8 x 0.10mm
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
Description
Specificationsteam associated Differential Shim Set is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated RC8B3.1 Differential Shim Set.
Includes:
- (8) Shims, 3.5 x 12 x 0.12mm, black
- (8) Shims, Outdrive, 6x8x0.20mm
- (8) Shims, 13.5 x 15.8 x 0.20mm
- (8) Shims, 13.5 x 15.8 x 0.10mm
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
team associated Differential Shim Set is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated RC8B3.1 Differential Shim Set.
Includes:
- (8) Shims, 3.5 x 12 x 0.12mm, black
- (8) Shims, Outdrive, 6x8x0.20mm
- (8) Shims, 13.5 x 15.8 x 0.20mm
- (8) Shims, 13.5 x 15.8 x 0.10mm
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
| SKU | ass81381 |
| Barcode # | 784695813816 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0120kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock