team associated Factory Team RC8B3 CVA Rebuild Kit
or 4 payments of $3.78 with
Info
Description
team associated Factory Team RC8B3 CVA Rebuild Kit is a spare part for team associated RC vehicles.
The Team Associated Factory Team RC8B3 CVA Rebuild Kit
Package includes two CVA barrels and two pins.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
Description
Specificationsteam associated Factory Team RC8B3 CVA Rebuild Kit is a spare part for team associated RC vehicles.
The Team Associated Factory Team RC8B3 CVA Rebuild Kit
Package includes two CVA barrels and two pins.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
team associated Factory Team RC8B3 CVA Rebuild Kit is a spare part for team associated RC vehicles.
The Team Associated Factory Team RC8B3 CVA Rebuild Kit
Package includes two CVA barrels and two pins.
compatible with these RC vehicles.
- RC8B3
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
| SKU | ass81328 |
| Barcode # | 784695813281 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock