team associated FT Clamping Wheel Hexes, 8.5mm
or 4 payments of $7.04 with
Info
Description
team associated FT Clamping Wheel Hexes, 8.5mm is a spare part for team associated B64D.
This is a pack of two optional Team Associated 8.5mm Aluminum Clamping Wheel Hexes also includes two axle pins and hex screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
Description
Specificationsteam associated FT Clamping Wheel Hexes, 8.5mm is a spare part for team associated B64D.
This is a pack of two optional Team Associated 8.5mm Aluminum Clamping Wheel Hexes also includes two axle pins and hex screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
team associated FT Clamping Wheel Hexes, 8.5mm is a spare part for team associated B64D.
This is a pack of two optional Team Associated 8.5mm Aluminum Clamping Wheel Hexes also includes two axle pins and hex screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
| SKU | ass71014 |
| Barcode # | 784695710146 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock